GÜÇ KAYNAĞI GERİ ÇAĞIRMA DOĞRULAMA FORMU

Bu formu ziyaret etmeden önce Güç Kaynağı Geri Çağırma ana sayfamızı ziyaret etmediyseniz lütfen bu linke tıklayın ve sayfadaki yönergeleri izleyin: www.zebra.com/power-supply-recall.

Zebra şu anda bazı yazıcı modellerimizi etkileyen güç kaynağı birimleri (PSU’lar) için gönüllü bir geri çağırma uygulamaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için SSS’yi okuyun.

Geri çağırmamızdan etkilenip etkilenmediğini belirlemek için lütfen güç kaynağınızı doğrulayın. * ile işaretlenen bütün alanları doldurmanız gerekmektedir.

Aynı tesiste kullanılan en fazla 10 PSU’nun doğrulanması için bu formu kullanın. Birden fazla tesiste bulunan PSU’ları doğrulamanız gerekiyorsa lütfen her tesis için bir form kullanın.

Verilen bir konumda doğrulamanız gereken 10’dan fazla PSU varsa destek almak için 1.800.658.3795 (ABD ve Kanada için ücretsiz) veya 1.972.893.1548 (uluslararası) numaralarından Müşteri Desteği ile iletişim kurun.

Ayrı ayrı aldığınız yedek PSU’lar için ikame talep etmeniz gerekiyorsa, yukarıdaki numaralardan Müşteri Desteği merkezimizle iletişim kurun.