FORMULARZ POTWIERDZENIA WYCOFANIA ZASILACZY Z RYNKU

Przed wyświetleniem niniejszego formularza należy kliknąć to łącze i wykonać instrukcje znajdujące się na stronie: www.zebra.com/power-supply-recall.

Firma Zebra przeprowadza obecnie proces dobrowolnego wycofania z rynku zasilaczy, który dotyczy niektórych modeli naszych drukarek. Przeczytaj „Często zadawane pytania”, aby dowiedzieć się więcej.

Potwierdź swój zasilacz, aby sprawdzić, czy jest objęty wycofaniem z rynku. Wszystkie pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe.

Skorzystaj z tego formularza, aby potwierdzić do 10 zasilaczy używanych w tym samym obiekcie. Jeśli musisz potwierdzić zasilacze znajdujące się w kilku lokalizacjach, wypełnij jeden formularz dla każdej lokalizacji.

Jeśli musisz potwierdzić więcej niż 10 zasilaczy w danej lokalizacji, skontaktuj się z działem obsługi klienta pod numerem 1-800-658-3795 (połączenie bezpłatne w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie) lub 1-972-893-1548 (numer międzynarodowy), aby uzyskać pomoc.

Jeśli musisz zamówić zamienniki dla zasilaczy zapasowych, które zostały zakupione oddzielnie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod podanym powyżej numerem.